Aluplast

Okna PCV firmy Aluplast

logo aluplast

Aluplast jest jednym z największych polskich producentów okien z PCV. Podczas produkcji swoich drzwi i okien z PCV firma wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne oraz najlepsze surowce, dzięki temu do Państwa rąk trafia towar najwyższej jakości.

Ideal 4000

aluplast

Przedstawiamy system Ideal 4000 - 5-6 - komorowy system o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym.

Oferowany system to nowa generacja profili, łączących w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia techniki wraz z najwyższym komfortem użytkowania. Dzięki mocnej konstrukcji profili o szerokości 70 mm oraz dużym komorom, w których umieszcza się wzmocnienia stalowe, okna w systemie Ideal 4000 mogą osiągać duże gabaryty, a także posiadają optymalne parametry statyczne. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Poprzez połączenie oryginalnego oraz harmonijnego wzornictwa z ogromnym bogactwem rozwiązań systemowych, firma Aluplast stworzyła praktycznie nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również okna aluminiowe, a także drzwi oraz parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz rolety materiałowe. Zapraszamy!

 

Nowości